Szkoła programowania dla dzieci i młodzieży w Zielonej Górze <
CSS PHP Script JAVA MySQL HTML5
#PROJEKTOWANIE STRON WWW

MŁODY WEBMASTER

Wymagania


Dołącz do nas w najbliższą sobotę!

Zapisy na kurs programowania
Termin: 02/2021 - 06/2021Obecnie prowadzimy zajęcia tylko on-line w każdą Sobotę od godz. 1000 - 1100

Zapraszam na classroom

classroom.google.com/c/MjEzMzIwMDMzMDAw?cjc=ujyhfm7

W Sobotę o godz. 1000 zapraszam na MEET

meet.google.com/qsg-ucwd-fbt

Pierwsze spotkanie on-line GRATIS!

Efekty naszych zajęć możesz obejrzeć na www.programik.pl/lekcje

Poznajemy HTML. HTML jest podstawą wszystkich stron internetowych. Bez HTML nie można organizować tekstu ani dodawać obrazów lub filmów do swoich stron internetowych. HTML to początek wszystkiego, co należy wiedzieć, aby tworzyć angażujące strony internetowe! Twoje dziecko dowie się o wszystkich typowych tagach HTML używanych do struktury stron HTML, szkieletu wszystkich stron internetowych. Twoje dziecko nauczy się tworzyć tabele HTML w celu wydajnej prezentacji danych tabelarycznych.

Poznajemy style CSS. Bez CSS każda strona internetowa byłaby bezbarwnym zwykłym tekstem i obrazami. Dzięki CSS można dodawać obrazy kolorowe i tła oraz zmieniać układ strony - strony internetowe mogą wyglądać jak dzieła sztuki!

Pierwszy sklep internetowy Twojego dziecka! Poznamy PHP, powszechnie używany język programowania, który z biegiem lat staje się coraz szybszy i potężniejszy. PHP dobrze współpracuje z HTML i bazami danych, dzięki czemu jest doskonałym językiem dla wszystkich zainteresowanych budowaniem dynamicznych aplikacji internetowych.

Zajęcia stacjonarne odbywają się w